filmový negativ

</div>
<p>Video Star je velmi oblíbená webová aplikace v rámci hudebního video dění. Není překvapením, že se těší značné popularitě a má velkou základnu příznivců. Uživatelé mohou si vybrat píseň dle vlastní volby a zcela poté si už hrát s úpravou videa. Nutno podotknout, že až bláznivé či crazy videa můžete sami vytvořit. Video rovněž uživatel může doplnit o zvukovou stopu.<br />
 <br />
Webová aplikace Video Star je adaptabilní jak pro počítače, tablety i mobilní telefony. Zkrátka prostřednictvím Video Star si můžete zahrát i třeba na takového DJ a udělat vlastní remixy nejen písní, ale vše natočit a mít vlastní originální video dokumentaci.<br />
 <img alt=
Jak na to aneb krok sun krok
 

  1. Stažení webové aplikace do vašeho zvoleného přístroje, jak už je výše uvedeno, lze instalovat do počítače, tabletu i mobilního telefonu. Avšak je třeba pro lepší a zajímavější tvorbu videí pořídit si v aplikaci Video Star zejména: Zoobe, Morfo Booth, iMovie. Je dobré se podívat na dostupné ukázky, pro lepší přehlednost a i představitelnost, jakou výslednou podobu mohou videa mít.

 

  1. Druhým krokem je výběr skladby. Není doporučena však skladba instrumentální, též není dobré volit hudební žánr rap, jelikož by poté bylo složitější v rámci tvorby a daných potenciálních efektů. Píseň v rychlejším tempu je brána jako nejlepší volba pro začátečníky.

 

  1. Nyní je třeba otevřít „splice“ a vytvořit nový projekt. Můžete se opět podívat na dostupné vzorové ukázky pro lepší inspiraci. V rámci tvorby vlastního videa můžete použít a vložit i svůj hlas, jako spoustu možných a dostupných efektů. Hlas přidáte za pomoci stisknutí tlačítka „záznam“.

 

  1. Nyní už jste ve finále a nezbývá než uložit video. Video též můžete poslat a pochlubit se ostatním. Též můžete vzájemně sdílet a posílat si vlastní videa s příznivci mající též aplikaci Video Star.

 dívka zpěvačkou
Video Star vás polapí nejen do hudební sféry
 
Můžete natáčet a tvořit videa i vašeho domácího mazlíčka, přátel či ostatních členů domácnosti. Video Star je zdarma pro iPhone, iPod Touch i iPod. Jen některé efekty můžou být zpoplatněny. Je třeba vždy si vše pozorně přečíst.
 
Funkce Video Star je dokonce coby výchozí nastavení jako fotografování, tudíž můžete vidět při natáčení i sami sebe. Samozřejmě svá originální „umělecká“ videa můžete sdílet i na Youtube či Facebooku a jiných sociálních sítích.

Video Star aneb hvězdná aplikace
Ohodnoťte příspěvek
Tags: No tags

Comments are closed.