nevěsta se zěnichem

Blíženci – bývají to výborní řečníci, mají smělé plány a touží objevovat i druhou stranu mince všeho, co se kolem nich objeví. Je to vzdušné znamení, tedy pohání je neustálá snaha být aktivní a něco nového zkoumat. Jejich velkým společným rysem je touha po objevování a cestování. Nejraději se pohybují tam, kde jsou naplněni tvůrčí prací, špatně snáší stereotyp a rutinní činnosti.

nevěsta se zěnichem

Raci – mohou působit navenek sebejistým dojmem, ale ten ukrývá zpravidla značně citlivého ducha. Podobně jako Štíři si uvědomují vnitřní zranitelnost, tak si vás pustí k tělu až v okamžiku, kdy k vám pojmou naprostou důvěru. Jsou to výborní milenci a pečovatelé, záleží pochopitelně na dalších aspektech zvěrokruhu, ale obvykle se dokážou postarat o rodinný krb nejlépe ze všech mužů.

Lvi – slunce je středem planetární soustavy a podobně se cítí i Lvi. Střed pozornosti, aktivita, obdiv a úcta, to jsou vlastnosti, které na nich zpozorujete na první pohled. Mají velký talent prožívat „tady a teď“ a tím nás ostatní učí uvědomit si přítomný okamžik a jeho jedinečnou krásu. Se lvem se rozhodně nebudete nikdy nudit.

Panna – Lepšího partnera do vztahu stěží najdete, jestliže jej přesvědčíte, že jste „hodna mu zavázat střevíc“, a to si vás proměří od hlavy až k patě velice důkladně, pak vás zahrne takovou láskou, něhou a péčí, jako málokteré znamení. A pokud není sobecký a dokáže opravdu milovat, bývá to vztah na celý život. Panny jsou nejvěrnějším znamením.
muž vedle batohu

Váhy – s těmi to bývá složitější, rády totiž objevují nepoznané končiny a ženská srdéčka a v jejich mysli může být ukryto více žen. Odolat ovšem jejich šarmu je nadlidský úkol, dokážou mistrně zahrát na notu každé z vás, Váhy jsou totiž nadané schopností vidět vám až do žaludku. Stěží před nimi ukryjete nějaká tajemství, většinou je odhalí. Ale pokud narazíte na kvalitní „váhovskou“ osobnost, pak se těšte harmonickému a romantickému vztahu, jemuž není rovno.

Tags: No tags